EHS manažer/specialista (BOZP, PO, ŽP)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Bezpečnost a ekologie,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Boskovice

Do stabilní společnosti, která je celosvětovým lídrem ve výrobě vřeten pro textilní dopřádací stroje, a která spadá pod švýcarský koncern Rieter, hledáme EHS Specialistu, který má nejen zkušenosti v tomto oboru, ale má také řadu inovativních nápadů a je pro něj důležité férové jednání

POPIS POZICE

Co bude náplní Vaší práce?

  • Plánování, řízení a implementace činností v oblastech EHS
  • Identifikace rizik v oblasti BOZP a PO včetně zajištění prevence
  • Vyšetřování, evidence a registrace pracovních úrazů
  • Tvorba a vyhodnocování interní dokumentace spojené s EHS
  • Zpracování výkazů a reportů
  • Odpadové a vodní hospodářství, obaly, ochrana ovzduší
  • Nakládání s chemickými látkami

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

  • Máte praxi v oboru EHS
  • Výhodou je znalost legislativy ŽP, BOZP, PO
  • Domluvíte se anglicky (komunikace s mateřskou spol. v zahraničí)
  • Umíte pracovat v týmu i samostatně a jste zodpovědný/á
  • Výhodou je orientace v technické a stavební dokumentaci
  • Jste komunikativní

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout my?

  • Finanční bonusy 2x do roka v závislosti na hospodářské výsledky společnosti
  • Práce na HPP
  • Nástup ihned
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaškolení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Věrnostní odměnu
  • Závodní stravování
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy

Oslovila Vás tato nabídka a chcete se stát součástí úspěšné společnosti? Tak neváhejte a zašlete mi Vaše CV v českém a anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: sara.nechutova@manpower.cz. Budu se těšit na Váš kontakt!

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz
+420 773 769 208