Montážní dělník do výroby mimo automotive!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Liberecký,
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

– příprava, montáž komponentů a zapojení dle dokumentace,

– montáž výrobků podle aktuálních pracovních postupů

– průběžná kontrola kvality podle podle kontrolních protokolů

– 2 směny ranní/odpolední (PO-PÁ)

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenost s montáží podmínkou

– spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, pozitivní přístup k práci

– výhodou: vyučení v technickém oboru, znalost anglického jazyka

NABÍZÍME

– Nástupní mzdu 110 Kč/hod + 30 % prémie

– Rychlý přestup do kmene

– Průběžné navyšování mzdy

Stravenky ve výši 100 Kč za každou odpracovanou směnu

– Rodinné prostředí firmy a přátelský kolektiv

Zaujala Vás tato pracovní pozice?

Pošlete mi svůj životopis na katerina.gold@manpower.cz nebo liberec@manpower.cz a já se Vám ozvu zpět s dalšími detaily!

Těším se na Vás!

KONTAKT

Kateřina Gold
katerina.gold@manpower.cz
+420 602 692 089