Obchodní manažer v potravinářství

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Mezinárodní společnost zabývající se zpracováním a prodejem ryb hledá do svého týmu obchodního manažera s předchozí praxí v potravinářské společnosti. Výhodou, ne však podmínkou je bydliště v Praze a okolí, jelikož zde se obvykle nachází centrály stávajících i potenciálních zákazníků.

POPIS POZICE

  • vytváření a nastavování obchodní strategie pro určené trhy a odpovědnost za její plnění
  • navazování obchodního vztahu s klíčovými zákazníky (Food Service, obchodní řetězce)
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky
  • budování obchodních vztahů v České republice a na zahraničních trzích
  • spolupráce s ostatními odděleními společností
  • vedení jednání se zákazníky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na ekonomiku, obchod nebo potravinářství
  • praxe na obdobné pozici v potravinářské společnosti podmínkou!
  • zkušenost s nastavováním obchodních strategií
  • zkušenost s vedením týmu
  • pokročilá znalost anglického jazyka je nezbytná pro komunikaci se zahraničními zákazníky
  • řidičský průkaz sk. B.

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem
  • roční bonus
  • home office
  • telefon, notebook a služební automobil i k soukromým účelům
  • pečlivé zaškolení a přátelské prostředí
  • smlouva na HPP
  • nástup možný ihned či dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@manpower.cz
+420 728 275 980