Projektový manažer s AJ nebo NJ – automotive

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Umíte vést projekty a koordinovat technické změny? Automobilová výrobní společnost rozšiřuje svůj projektový tým a hledá právě Vás!

POPIS POZICE

* Realizace objednávek a nových zákaznických projektů ve stanovené lhůtě

* Zodpovědnost za koordinaci náběhů nových produktů do výroby od nabídkové fáze přes vzorky až po náběh produktů do sériové výroby

* Koordinace činností a spolupráce s ostatními odděleními na zpracování studie vyrobitelnosti a následné cenové kalkulace

* Podpora péče o zákazníky a koordinace technických změn dle požadavků

* Návrhy k posouzení a volbě dodavatelů

PROFIL KANDIDÁTA

* Technické vzdělání

* Zkušenosti v oblasti projektového řízení – výhodou v automotive

* Znalost AutoCAD, MS Office

* Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny

* Organizační schopnosti

* Ochota občasného cestování mimo ČR

NABÍZÍME

* Pracovní příležitost uplatnit se v dynamické společnosti

* Zázemí stabilní, mezinárodní firmy

* Možnosti profesního růstu, vzdělávání a seberealizace

* Platové ohodnocení dle zkušeností

* Flexibilní pracovní dobu

* Závodní stravování

* 5 týdnů dovolené

* Příspěvek na dopravu

* Příspěvek na životní připojištění

* Jazykové kurzy

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395