KONTROLOR KVALITY – ČISTOTY

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Hledáme kandidáta/kandidátku, který/á je ochotná pracovat na odpolední a noční směnu v laboratoři automotive závodu v Ostravě. Můžete počítat s čistým pracovním prostředím, stabilní firmou, adekvátní mzdou a řadou benefitů. 🙂

POPIS POZICE

  • provádění testů čistoty, zahrnující proplach testovaného dílu, stanovené hmotnosti nečistot a analýza pod mikroskopem
  • vytváření reportů z testů (Word , Excel)
  • práce ve směnném režimu – pouze odpolední nebo noční směny

PROFIL KANDIDÁTA

  • technické myšlení
  • praxe v oblasti kvality (velkou výhodou je zkušenost z automotive společnosti)
  • komunikační a organizační dovednosti
  • samostatnost a proaktivita

NABÍZÍME

  • moderní prostředí stabilní firmy
  • příjemný kolektiv
  • mzda + bonusová složka
  • 5 týdnů dovolené
  • flexi passy
  • stravenky
  • jazykové kurzy AJ

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274