Obchodní konzultant / Obchodní zástupce

Typ úvazku: IČO/Živnost,
Obor: Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,

Do rozrůstajícího týmu obchodníh zástupců, zejména pro oblast energetiky, v současné době hledám zkušeného člověka z obchodu, který se bude pohybovat v soukromém a státním sektoru.

POPIS POZICE

Obchodní zástupce se soustředí především na:

– akvizice nových zákazníků – práce v terénu

– péče o stávající klienty

– rozjezdy nových projektů v oblasti poskytování e-aukcí

– školení a osobní rozvoj v oblasti obchodu

Koho u nás rádi uvidíme? Zkušeného obchodního zástupce, který:

– má maturitní vysvědčení

– umí si poradit v terénu

– je ambiciózní a rád za sebou vidí výsledky

NABÍZÍME

Proč to zkusit s námi?

– Vaši klienti Vás budou mít rádi, protože jim budete pomáhat – ukážete obcím i firmám, jak ušetřit čas i peníze

– Spolupráce s námi je na živnostenský list/IČO – budete sami sobě svým pánem

– S námi získáte nadstandardní finanční ohodnocení a garantovanou dopředu vyplacenou odměnu v 1. měsíci v min.výši 25.000 Kč

– Vybavíme Vás notebookem, mobilním telefonem, a navíc máme jako bonus  autoprogram

– K dispozici Vám bude kompletní back-office se zákaznickou podporou

– Možnost rozvoje obchodních a komunikačních dovedností díky pravidelným školením je u nás samozřejmostí

– Spolu s prací získáte také tým přátelských kolegů, kteří Vás budou od samého začátku podporovat a počítat s Vámi!

Pokud máte zkušenost s obchodem v jiné oblasti než na poli energetiky, rozhodně nezoufejte! Dejte mi o sobě vědět, pozornost věnuji všem životopisům a odpovídám na ně.

KONTAKT

Lucie Šulejová
lucie.sulejova@manpower.cz
+420 703 865 348