Specialista nákupu a zpracování objednávek

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Nákup a sourcing,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • Komunikace se stávajícími dodavateli ohledně objednávek, jejich potvrzení, termínů dodání
  • Kontrola včasného dodání do skladů
  • Aktualizace cen
  • Reporty o potvrzených dodávkách
  • Spolupráce s obchodníky a dodavateli ohledně nových požadavků, případných kolizí či reklamací

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • Zkušenosti na obdobné pozici v nákupu či se zadáváním objednávek, komunikací s dodavateli
  • Být organizačně schopný, systematický člověk a umět si práci dobře rozdělit a naplánovat
  • Komunikativní znalost angličtiny – využijete písemně i telefonicky

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Notebook, telefon
  • Stravné
  • Penzijní připojištění
  • Jazykové vzdělávání
  • Ošatné 12 000 CZK
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Skvělý tým 5 kolegů

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@manpower.cz
+420 703 865 347