Inženýr kvality v automotive – stabilní práce a kariérní růst

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledáte stabilní práci, kde využijete svých znalostí? V kvalitě jste už pracoval a máte praxi z automotive prostředí? Nebo jste inženýr kvality na začátku své kariéry a chcete nasbírat důležité zkušenosti? A domluvíte se bez problému anglicky? Tak se nám ozvěte a získejte zaměstnání v silné firmě, která je moderní a dá svým zaměstnancům vyniknout

POPIS POZICE

Budete mít na starosti:

-Řešení zákaznické kvality a všeho, co s ní souvisí – zlepšování a zkvalitňování výroby, spolupráci na projektech, reportování a analýzy výsledků a spolupráci s dalšími odděleními ve výrobě a vývoji.

PROFIL KANDIDÁTA

Vhodný kandidát je ten, kdo:

-Má praxi na podobné pozici v automotive.

-Zná 8D reporty, Ishikawa nebo 5WHY.

-Má analytické myšlení a dokáže pracovat pod stresem.

-Má zkušenosti se zákaznickými audity.

-Domluví se bez problému anglicky.

NABÍZÍME

Za práci dostanete:

-Práci v silné, moderní a inovativní společnosti.

-Nástup do kmene na dobu neurčitou.

-Mzdu dle zkušeností + 13. mzdu + bonusy k tomu.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

-Možnost práce na home office a pružnou pracovní dobu.

-Týden dovolené navíc.

-Příspěvek na dojíždění.

-Dotované jídlo za pár korun.

-Multisportku a další benefity.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na 703 865 343. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343