VAT refund coordinator

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro dopravní společnost v Praze, která nabízí jeden z nejpřehlednějších a nejrychlejších systémů vrácení daní hledáme vhodné komunikativní kandidáty se zkušeností z administrativy či zákaznické linky.

POPIS POZICE

  • koordinace refundací DPH kamionovým dopravcům ze zahraničí
  • Administrativní zastřešení procesu vratek DPH
  • Kontrola náležitostí faktur a dokumentů
  • Zadávání dat do interních i externích systémů
  • Komunikace s klienty (telefonicky a emailem)
  • Tvorba reportů

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v administrativě výhodou
  • Znalost práce s PC, zejména Excel (funkce vlookup/svyhledat atd.)
  • Pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Angličtina (aspoň mírně pokročilá)

NABÍZÍME

  • Možnosti home office.
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • systém kafeterie, kde si sami můžete vybrat ze škály benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Multisport kartu, kulturní a jiné aktivity).
  • Zaplatíme vám kurzy, školení a výuku jazyků přímo na pracovišti.
  • Práce v blízkosti metra.
  • Občerstvení na pracovišti
  • Teambuildingové akce

V případě zájmu zasílejte svůj životopis v českém jazyce na miroslav.kozeluh@manpower.cz nebo volejte na

+420 773 769 226.

KONTAKT

Miroslav Koželuh
miroslav.kozeluh@manpower.cz