Tlumočník / asistentka

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Hledáte stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti?

Máte zkušenosti s tlumočením v anglickém jazyce?

Pokud i Vy chcete být součástí úspěšné společnosti s přátelksým kolektivem, zašlete nám svůj životopis!

POPIS POZICE

– tlumočení interních porad pro generálního a obchodního ředitele společnosti v anglickém jazyce

– organizování meetingů / porad – převážně v Praze

– vytváření zápisů z porad

– back office – zajišťování přehledu o služebních automobilech

PROFIL KANDIDÁTA

– min. SŠ s maturitou

– anglický jazyk na úrovni C1

– předchozí zkušenost na pozici tlumočník

– dobré komunikační a organizační schopnosti

– pracovitost, diplomatické vystupování

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

– mzda: 40 000,- Kč / měsíc

– 5 týdnů dovolené + sick days

– příspěvek na stravování

– lokalita: Praha 4

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339