Produktový specialista/Obchodník (m/ž) – telefonický kontakt se stávající zákazníky

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Náš klient* rozšířil své portfolio o nový produkt (technologické řešení v oblasti dopravy) a proto hledá obchodníka (m/ž), který/á se stane produktovým specialistou a zkontaktuje stávající zákazníky. Komunikace se stávajícími klienty bude probíhat primárně telefonicky, ale párkrát za měsíc vyrazíte i do terénu a to s klasickým obchodníkem.

*Společnost poskytuje služby dopravcům v oblasti bezhotovostního zásobování na cestách a jejich nejznámějším produktem jsou tankovací karty.

POPIS POZICE

Co budete mít na starosti?

  • V první řadě se seznámíte s novým produktem společnosti a stanete se tak produktovým specialistou.
  • Následně zkontaktujete telefonicky stálé zákazníky (ne nové), informujete je o novém produktu a jelikož se jedná také o obchodní pozici, budete se jim ho snažit prodat.
  • V případě úspěšného obchodu si zajistíte administrativu od A do Z.
  • Součástí pozice bude i pravidelný kontakt s klienty a zákaznický servis (řešení případných problémů, poradenství apod.).

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

Jelikož se jedná o obchodně zaměřenou pozici a technický produkt, je potřebné, abyste měl/a vynikající komunikační schopnosti a vztah k technice.

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělaní
  • Zkušenost z obdobné pozice je obrovskou výhodou
  • Angličtinu min. na středně pokročilé úrovni
  • MS Office na běžné uživatelské úrovni

NABÍZÍME

Na co se můžete těšit?

  • HPP na dobu neurčitou
  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností + bonusy
  • Nástup dle Vašich možností
  • Flexibilní pracovní dobu, home office
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • 2 extra dny na řešení soukromých záležitostí
  • Stravenky
  • Notebook, mobil
  • Roční MHD kupon nebo FlexiPass
  • Školení
  • Práci v menším, ale o to přátelštějším týmu
  • Hezké kanceláře s terasou, kde si můžete vychutnat skvělou kávu
  • Lokalita: Praha 4

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@manpower.cz
+420 733 165 052