Senior Regulatory Affairs Specialist – Medical Devices

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Hledám zkušenějšího člověka, který posílí menší tým Regulatory Affairs mého klienta – farmaceutické firmy sídlící na Praze 4.

POPIS POZICE

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Příprava a předkládání registrační dokumentace pro léky a zdravotnické přístroje
  • Příprava a předkládání žádostí o změny, prodloužení
  • Příprava a aktualizace technické dokumentace ke zdravotnickým přístrojům
  • Kontrola dokumentace
  • Komunikace a spolupráce s kolegy v rámci menšího RA týmu
  • Komunikace a spolupráce s kolegy ze zahraničí (EU tým)
  • Komunikace s úřady/příslušnými orgány
  • Správa a aktualizace dat v databázi

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • Máte vysokoškolské vzdělání (obor – farmacie, chemie apod.)
  • Vaše čeština je na úrovni rodilého mluvčího a umíte anglicky (budete denně komunikovat s kolegy ze zahraničí)
  • Máte zkušenost z obdobné pozice min. 4-5 let
  • Ovládáte MS Office na běžné uživatelské úrovni

NABÍZÍME

Můžete se těšit na…

  • Stabilní zaměstnání v menší farmaceutické firmě, v níž vládne příjemné pracovní prostředí
  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností + Bonusy
  • Nástup dle Vašich možností (rádi si na Vás počkáme)
  • Flexibilitu, home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenky
  • Cafeterii
  • MultiSport Card
  • Příspěvek na dopravu
  • Lokalita: Praha 4

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@manpower.cz
+420 733 165 052