Vedoucí lakovny

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zemědělství,
Lokalita: Pardubický,
Město: Rychnov nad Kněžnou

Hledáme nového parťáka na pozici Vedoucího lakovny, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit, tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou zemědělské techniky. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou

POPIS POZICE

řízení, koordinace a optimalizace procesů v provozu lakovny

budování efektivního týmu

aktivní spolupráce na dosažení cílů a dílčích zlepšení

posílení disciplíny při dodržování bezpečnosti práce a ostatních firemních pravidel

PROFIL KANDIDÁTA

vzdělání technického směru

základní zkušenosti v oblasti tryskání a lakovací techniky

praxe ve vedení automatické lakovny minimálně 1 rok

předpoklady k výkonu vedoucí funkce

zkušenosti s vedením týmu pracovníků

 praktické zkušenosti s lakováním v práškové lakovně

spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost

uživatelská znalost PC – MS OFFICE

NABÍZÍME

5 týdnů dovolené

sick days

příspěvek na stravování

práci ve stabilní české firmě

skvělou příležitost pro kariérní růst a profesní rozvoj

mobilní telefon

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072