ZLEPŠUJTE ŽIVOT VE SVÉM OKOLÍ – PŘIDEJTE SE K OBECNÍ POLICII

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Bezpečnost a ekologie, Právo, Služby, Vzdělávání,
Lokalita: Středočeský,
Město: Velký Osek
Hledáme:Muže i ženy

Zvažujete novou výzvu? Zkuste kariéru u obecní policie.

Pro našeho klienta, obec Velký Osek v okrese Kolín, aktuálně hledáme motivované kandidáty na pozici STRÁŽNÍK OBECNÍ POLICIE. Vaším úkolem bude zabezpečování a kontrola veřejného pořádku v obci.

Získejte smysluplnou práci se společenskou odpovědností a širokým dopadem na kvalitu života obyvatel Velkého Oseka. Získáte od nás stabilní a jistou práci na HPP a motivační mzdové ohodnocení, včetně nástupního příplatku.

POPIS POZICE

Co budete mít na starost?

  •  zabezpečování veřejného pořádku v obci
  •  spolupráci při řešení krizových a havarijních situací
  •  měření a kontrolu dodržování rychlosti
  •  osvětu a výchovu v oblasti bezpečnosti
  •  prevenci kriminality

PROFIL KANDIDÁTA

Co od vás požadujeme?

  •  státní občanství ČR, věk min. 18 let
  •  trestní bezúhonnost
  •  ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  •  zdravotní způsobilost, fyzickou zdatnost
  •  znalost práce na PC
  •  řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

Co vám za vaši práci nabídneme?

  •  finanční jistotu – základní mzdu 25.000 Kč měsíčně
  •  osobní ohodnocení a rizikový příspěvek
  •  náborový příspěvek 50.000 Kč po uplynutí 6 měsíců
  •  stabilitu zaměstnání na HPP na dobu určitou minimálně na 2 roky
  •  týden dovolené navíc, tzn. 5 týdnů volna + 5 dní zdravotního volna (sick days)
  •  příspěvky na stravování
  •  pracovně-lékařskou péči zajištěnou obcí
  •  dlouhodobý odborný rozvoj a zvyšování kvalifikace

Neváhejte a staňte se už dnes obecním strážníkem ve Velkém Oseku.

Přihlaste se prostřednictvím odpovědního tlačítka nebo na uvedené kontakty.

Těšíme se na spolupráci!

KONTAKT

Stasia Luisa Turturro
stasia.turturro@manpower.cz