Operátor/-ka výroby

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Poptáváme zaměstnance pro společnost, patřící mezi celosvětovou jedničku v oblasti telekomunikačních technologií.

Pracovní nabídka ve výrobě komunikačních zařízení s dobrou dopravní dostupností v lokalitě Brno-Slatina. Profesní příležitost pro manuálně zručné osoby bez předchozích zkušeností.

POPIS POZICE

Obsluha výrobního zařízení, práce s optickými kabely a kontrola kvality. Lehká různorodá práce u výrobní linky bez taktu, zaměřená na manipulaci s drobnými komponenty.

PROFIL KANDIDÁTA

  • dobrý zrak,
  • manuální zručnost,
  • trpělivost a odpovědnost,
  • ochota pracovat na 3-směnný provoz.

NABÍZÍME

  • dlouhodobou a lehkou manuální práci v mezinárodní společnosti,
  • mzdu až 24.400 Kč,
  • 25 dní dovolené,
  • prodloužený čas oddechu,
  • příležitost k profesnímu růstu,
  • dotované stravování v závodní jídelně,
  • skvělou dopravní dostupnost,
  • důkladné zaškolení a pomoc v začátcích.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více informací, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 530 506 987. Případně nám pište na e-mailovou adresu lenka.podrazilova@manpower.cz

KONTAKT

Lenka Podrazilová
lenka.podrazilova@manpower.cz