Předák montážní linky – 2 směny, ryze česká společnost

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Pardubický,
Město: Rychnov nad Kněžnou

Pracujete na pozici mistra či předáka ve výrobě? Vedení lidí je pro Vás denodenním chlebem a máte přirozenou autoritu? Už Vás unavuje práce v noci?

Pojďte pracovat k nám na 2 směny do strojírenské výroby.

Místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou

POPIS POZICE

řízení výrobního či montážního úseku vč. příslušné administrativy

vedení pracovníků na směně cca 50 pracovníků – montáž dodaných komponentů pro zemědělské stroje

komunikace s ostatními odděleními (plánování, kvalita, údržba)

zaškolování nových pracovníků, dodržování BOZP a PO

PROFIL KANDIDÁTA

zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobní společnosti

schopnost motivovat a vést pracovníky

ochota pracovat v 2 směnném pracovním režimu

aktivní přístup k práci

NABÍZÍME

5 týdnů dovolené

  1. plat , výkonnostní bonusy

sick days, odměna za beznemocnost 5 000Kč/rok

příspěvek na stravování

práci ve stabilní české firmě

skvělou příležitost pro kariérní růst a profesní rozvoj

notebook, mobilní telefon

závodní stravování

stravenky, Multisport kartu

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072