Financial Controller

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,

Do rozšiřujícího se finančního týmu v okr. Č. Budějovice hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Controller. Máte zkušenosti v oboru, ale přesto toužíte se dále zdokonalovat? Domluvíte se německy nebo anglicky? Kromě moderního prostředí a přátelského kolektivu Vám máme ještě co nabídnout!

Dejte nám o sobě vědět.

POPIS POZICE

  • Reportování, vytváření ekonomických rozborů a analýz
  • Příprava ekonomických dat pro interní použití společnosti
  • Příprava pokladů k finančnímu plánování a podnikového rozpočtování
  • Reporting odchylek
  • Komunikace napříč společností

  • VŠ vzdělání ekonomického směru/účetnictví nebo SŠ vzdělání s praxí
  • Zkušenosti v oblasti controllingu
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office (zejména MS Excel), znalost SAP výhodu
  • Dobrou schopnost komunikace, spolehlivost, samostatnost

NABÍZÍME

  • Dlouhodobé uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivační platové ohodnocení, roční bonus
  • Systém školení a rozvoje
  • 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost využití home office
  • Příspěvek na volný čas
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové vzdělávání

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395