Administrativní podpora s AJ a NJ

Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek,
Obor: Administrativa, Obchod, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Hledáme nového kolegu/yni na pozici Administrativní podpory obchodu, který/která se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá developerskými projekty.  Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Praha – Průhonice

POPIS POZICE

komunikace v anglickém  a německém jazyce na denní bázi s obchodními partnery

zpracování příchozí a odchozí pošty, běžná administrativní agenda

 tabulek, komunikace s účetními a daňovými poradci

příprava podkladů pro smlouvy

práce v powerpoint – tvorba prezentací, word a excel – příprava tabulek, občasná kreativní práce – infografiky

samostatnost  – po zaškolení budete fungovat samostatně, sami si budete řídit časový harmonogram své práce

časová flexibilita – občasné obchodní večeře

občasné služební cesty s nadřízeným – ochota cestovat

Aj: aktivně slovem i písmem – denní telefonický kontakt s obchodními partnery

NJ: aktivně slovem

reprezentativní vystupování, extrovertní osobnost

NABÍZÍME

férové finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

stravenky

flexibilní pracovní doba

možnost home officu

příspěvky na penzijní připojištění

5 týdnů dovolené

  1. plat dle toho, jak se daří společnosti

možnost služebního automobilu

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072