ManpowerGroup

Šička PŘÍBRAM 2 směny od 110 Kč/hod.

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Středočeský,
Město: Příbram
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme do týmu šičky!

Jste vyučená nebo máte zkušenosti se šitím? Rozumíte si s overlockem?

V tom případě hledáme právě VÁS!

POPIS POZICE

– obsluha overlocku,

– šití filtrů.

PROFIL KANDIDÁTA

– vyučen/á v oboru šička nebo podobném,

– případně zkušenosti se šitím,

– znalost šití na overlocku.

NABÍZÍME

– práci na 2 směny (ranní 6 – 14, odpolední 14 – 22) v Příbrami,

– mzdu 110 Kč/hod na ranní a 127 Kč/hod. na odpolední směně,

– po zkušební době navýšení mzdy,

– za každou odpracovanou směnu stravenka ve výši 100 Kč,

– práci v novém, tichém a příjemném prostředí,

– filtry jsou jako rohlíky, musí se obměňovat, takže záruka toho, že práce bude.

KONTAKT

Lenka Nohejlová
lenka.nohejlova@manpower.cz
+420 736 758 715