Procesní Inženýr

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Vysočina,
Město: Žďár nad Sázavou

Hledáme nového kolegu na pozici Procesního Inženýra, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní firmy. Společnost se zabývá výrobou komponent pro zdravotnický průmysl pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

POPIS POZICE

zaměření na vstřikování a tváření plastů

zavádění nových prvků do výroby a jejich automatizace

provádění procesních validací a instalací technologií

podpora vývoje a výzkumu ve výrobě lékařské techniky

PROFIL KANDIDÁTA

čtení výkresové dokumentace a výrobkové specifikace

zkušenosti s tvářením nebo vstřikováním plastů

proaktivní přístup

NABÍZÍME

atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením

5 týdnů dovolené

Bonusy, prémie, stravenky

příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování

systém zaměstnaneckých výhod- akce pro zaměstnance atd…

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072