Projektant elektro nebo MaR

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Kraj: Středočeský,
Město: Neratovice
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Hledáme usměvavého projektanta elektro (nebo MaR), který s námi potáhne za jeden provaz a zapadne k nám do týmu! Pracujeme na zakázkách pro významné klienty, kterých neustále přibývá a už bychom potřebovali posilu. Pokud tedy máte zkušenosti s tvorbou dokumentace elektro nebo MaR a porozhlížíte se po novém a hlavně stabilním uplatnění, neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení!

Náplň práce:

– spolupráce na nabídkovém procesu

– tvorba kompletní dokumentace k zakázkám

– komunikace s investory i dodavateli

– spolupráce při výrobě a realizaci zakázky

PROFIL KANDIDÁTA

– elektrotechnické vzdělání

– práce s programy AutoCAD, Eplan či jinými

– praxe na obdobné pozici

– řp. B

– schopnost týmové práce, pečlivost

NABÍZÍME

– neformální prostředí, prima kolektiv a fajn šéfa

– zajímavé ohodnocení (fix + bonusy za projekty)

– dovolenou navíc a sickdays

– flexibilní pracovní dobu, občas i homeoffice

– mobil, notebook

– vzdělávací kurzy, školení a další profesní růst

Zaujala Vás nabídka? Pak mi zašlete Váš životopis!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686