Procesní inženýr

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Přestanov
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

 – zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek

– operativní technická podpora výroby

– kontrola kvality procesů (zajišťování a kontrola dodržování pracovních postupů a příslušné dokumentace)

– příprava instrukcí, podílení se na proškolování týmu výroby a údržby

– aktivní spolupráce s týmem údržby a výroby

– předchozí pracovní zkušenost na obdobné inženýrské pozici (automatizace)

– zkušenost ze sériové výroby

– zkušenost s procesem pájení výhodou

– aktivní znalost angličtiny

– technické elektro vzdělání

– velmi dobrá orientace v technické dokumentaci

– schopnost aktivně se podílet na řešení problémů

NABÍZÍME

– high tech výrobní technologie
– příjemné pracovní prostředí v sehraném pracovním týmu
– 5 týdnů dovolené
– dotované stravování formou stravenek
– příspěvek na dopravu
– jazykové kurzy, další odborné vzdělávání
– příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Michaela Poláková
Michaela.Polakova@manpower.cz
+420 725 807 275