TECHNOLOG tváření za studena

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Písek
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Hledáme Technologa, který by předal své zkušenosti při zavádění výrobních prostředků v oblasti tváření a řídil by realizaci technologických postupů a dalších činností spojených s pozicí – optimalizaci, kvalitu i bezpečnost. Podílel by se zároveň na řešení reklamací a byl by schopen vést tým specialistů.

– SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru (velkou výhodou tváření za studena)

– Praxi v oboru ve strojírenské společnosti

– Znalost technologie obrábění, znalost konstrukčních programů

– Zkušenosti s vedením lidí, komunikační a organizační schopnosti, týmová práce

– Schopnost domluvit se anglicky

– Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

– Motivační finanční ohodnocení, 13. plat, čtvrtletní bonus

– Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

– Příspěvek na penzijní a životní pojištění

– 5 týdnů dovolené, sick days

– Příspěvek na stravování

– Příspěvek na volnočasové aktivity

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395