Manažer nákupu ( Purchasing Manager ) v automotive

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Nákup a sourcing, Vyšší management, Nákup a sourcing, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský, Pardubický,
Město: Kutná Hora

Máte zkušenosti se zaváděním systému nákupu ve středně velké výrobní firmě ?

Rádi bychom využili Vaše zkušenosti !

Strojírenská automotive společnost sídlící na rozhraní středních a východních Čech (blízko je i západní okraj Vysočiny) hledáme zkušeného manažera nákupu (purchasing managera).

POPIS POZICE

Jaká bude vaše náplň práce ?

  • restruktualizace systému nákupu v českém závodě firmy s využitím systému SAP (nastavení procesů, vzorové dokumenty atd.)
  • vedení a rozvoj týmu nákupu (strategický i operativní)
  • spolupráce s plánováním výroby a logistikou
  • koordinace s centrálou firmy v zahraničí

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké jsou klíčové požadavky na tuto pozici ?

  • praxe ve výrobní firmě na vedoucí pozici v nákupu (ideálně automotive)
  • zkušenost s řízením týmu, manažerské schopnosti, strategické myšlení
  • komunikativní, iniciativní a systematický přístup k práci
  • praktická znalost SAP (případně obdobného ERP systému) v nákupu
  • schopnost a (chuť) tvořit něco nového, schopnost poradit si v náročných situacích

NABÍZÍME

Co vám tato pozice nabízí ?

  • náročnou ale pestrou práci v prostředí rychle se rozvíjejícího strojírenského závodu
  • příležitost k uplatnění vašich zkušeností při vytváření něčeho nového
  • podpora iniciativy a samostatnosti ze strany společnosti
  • spolupráce se zahraničními kolegy, centrálou firmy (využití anglického jazyka)
  • odpovídající finanční hodnocení, automobil i pro soukromé využití
  • podporu relokace v případě nutnosti
  • solidní zdroje, zázemí a podporu k dosahování úspěchu ve své práci

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@manpower.cz
+420 739 348 798