Údržbář elektro kousek od Klatov – vhodné i pro absolventy

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Klatovy

Do výrobní společnosti kousek od Klatov hledáme zkušené, ale i juniorní elektrikáře do oddělení údržby, kteří se postarají o chod strojů ve výrobě, ale i o elektroinstalaci v rámci objektu.

POPIS POZICE

  • Údržba elektrických částí výrobních zařízení na výrobních úsecích
  • Opravy výrobních strojů, automatů a zařízení
  • Podílení se na elektroinstalaci budov a strojů
  • V případě potřeby ovládání robota na vstřikovně
  • Nákup materiálu pro elektroinstalaci
  • Spolupráce s mechaniky v rámci údržby
  • Vedení náhradních dílů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání se zaměřením na elektro – možný i absolvent
  • Zkušenosti s elektroúdržbou strojů
  • Vyhláška 50, §6 a vyšší
  • ŘP sk.B velkou výhodou

NABÍZÍME

  • Základní mzda 25.000 – 33.000Kč
  • Prémie 30%
  • Příplatky a mimořádné odměny
  • Průměrná mzda s příplatky 34.000 – 39.000Kč
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dojíždění 2.80Kč/km
  • 25 dní dovolené
  • 5 Sick Days
  • Příspěvek na školkovné – školka přímo v areálu
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Multisport karta
  • Jubilejní prémie

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307