ManpowerGroup

Servisní technik

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Kvasiny
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

–Zajišťování plynulého a bezporuchového chodu automatizovaného skladu na malé přepravky – hlavní komponenty skladu: regálové zakladače, dopravníky, roboty, automatické etiketovačky a další

–Operační údržba a podpora týmu logistiky (rovnání zaseknutých přepravek, odstraňování přebytečného materiálu z přepravek..)

–Pravidelná údržba zařízení (kontrola, mazání, nastavování, ladění, čištění..)

–Opravy zařízení (výměny poškozených dílů, nastavování senzorů..)

–Sběr a příprava dat k vyhodnocování a přípravě reportů

–Reportování

PROFIL KANDIDÁTA

– Střední škola s technickým zaměřením/SOÚ s maturitou

– Zkušenosti na údržbářské pozici jsou výhodou, manuální zručnost

– Možnost pracovat v provozu 24/7 v dvousměnném systému – 4 dny ranní směna (6:00 – 18:00), 4 dny volno, 4 dny noční směna (18:00 – 6:00), 4 dny volno

– Schopnost pracovat v týmu, týmový duch, analytické myšlení

– Dobrá orientace v technické dokumentaci – elektro schémata, strojírenské výkresy, pneumatické schémata

– Vůle učit se a profesionálně se rozvíjet

– Základní IT znalosti (MS office, outlook …)

– V případě elektro profilu, vyhláška 50/§5 výhodou

– Svářečský průkaz, licence na řízení VZV je výhodou

– Základní znalosti PLC Simatic S7 – čtení programu, diagnostika je velkou výhodou

NABÍZÍME

Platové rozhraní v hrubém:

27.000, – až 28.000, – Absolvent bez zkušenosti

29.000, – až 30.000, – Člověk se základními zkušenostmi

31.000, – až 32.000, – Uchazeč se středními zkušenostmi údržby strojních zařízení

33.000, – až 34.000, – Uchazeč s bohatými zkušenostmi údržby strojních zařízení

35.000, – až 36.000, – Uchazeč s bohatými zkušenostmi údržby strojních zařízení z Automotive prostředí + schopnost vést tým lidí

37.000, – až 40.000, – Uchazeč s bohatými zkušenostmi, znalostí PLC, plynulá angličtina (resp. němčina) z Automotive prostředí + schopnost vést tým lidí

Nabízené benefity (platné až po uplynutí 3 měsíční zkušební lhůty):

5 dní dovolené navíc => 25 dní dovolené za kalendářní rok

13. plat

Stravenky v nominální hodnotě 110, – KČ bez doplatku

Penzijní připojištění:

1% z hrubého platu při trvání pracovního poměru 7 až 24 měsíců

2% z hrubého platu při trvání pracovního poměru 25 až 72 měsíců

3% z hrubého platu při trvání pracovního poměru více než 72 měsíců

Svůj životopis nám prosím pošli na emailovou adresu nikola.hunarova@manpower.cz

KONTAKT

Nikola Huňarová
nikola.hunarova@manpower.cz