SKLADNÍK – jedno volné místo, KOLÍN (kousek od vlakového nádraží)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kolín
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme skladníka!

Pracoviště KOLÍN, od vlakové nádraží 10min chůze.

Menší kolektiv.

NÁSTUP co nejdříve.

POPIS POZICE

  • nakládka a vykládku materiálu/zboží z kamionu
  • aktivity při skladování a zacházení se zbožím
  • každodenní práce s vysokozdvižným vozíkem

PROFIL KANDIDÁTA

  • zkušenosti s VZV
  • nástup co nejdříve
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní 6:00-14:00hod, odpolední 14:00-22:00hod)

NABÍZÍME

  • 28000Kč/měsíc základní mzda
  • 2000Kč odměny
  • stravenky
  • menší kolektiv
  • nástup ihned

Zaujala Vás nabídka? Potřebujete více informací? Neváhejte a kontaktujte nás.

KONTAKT

Lucie Nekvasilová
Lucie.Nekvasilova@manpower.cz
+420731139543