Elektromechanik

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Kraj: Karlovarský,
Město: Cheb
Hledáme:Muže i ženy

Máte vyhlášku 50 alespoň §5 a chuť se učit nové věcí?

Pokud ano, pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici Elektromechanik.

POPIS POZICE

– Výroba a montáže zejména železniční zabezpečovací techniky

– Zhotovení elektroinstalace v technologických domcích

– Práce s kabelizací (ukončování, spojkování, měření)

– Výroba elektronických zařízení (osazování a pájení plošných spojů)

PROFIL KANDIDÁTA

– Vyhláška 50 §5

– ŘP sk.B

– Ochota učit se nové věci

– Zodpovědný přístup k práci

– Zkušenost se zabezpečovací technikou velkou výhodou

NABÍZÍME

– Zajímavé platové ohodnocení dle dovedností

– 25 dnů dovolené

– Příspěvek na stravování

– Příspěvek na mobilní tarif

– Firemní akce

– Možnost zvyšování profesní kvalifikace

– Nástup možný IHNED

KONTAKT

Lukáš Filipec
lukas.filipec@manpower.cz
+420 725 079 633