Elektromontér – Plzeň

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Pro stabilní, výrobní společnost v Plzni, která vyvíjí a vyrábí výrobní stroje, hledáme uchazeče na pozici elektromontéra, který má zkušenosti s elektro montáží a láka ho pracovat v menším kolektivu a mít možnost v rámci zaměstnání občas cestovat po tuzemských, ale i zahraničních zákaznících.

POPIS POZICE

  • Nástup rovnou do kmene společnosti
  • Montáž elektrických částí výrobních zařízení a rozvaděčových skříní
  • Trasování kabeláže
  • Krimpování/konektorování a zapojování kabeláže
  • Vše dle výkresové dokumentace
  • Servis strojů a zařízení
  • Občasné montáže strojů u zákazníků – drtivá většina těchto výjezdů je po České Republice v dojezdové vzdálenosti, montáž u zahraničních zákazníků je spíše výjimkou
  • Práce na 1 směnu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání zaměřené na elektro
  • Zkušenosti s elektromontáží, trasováním kabeláže a krimpováním/konektorováním
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Vyhláška 50/78 Sb.
  • ŘP sk. B
  • Základní znalost AJ/NJ

NABÍZÍME

  • Mzda na základě zkušeností
  • Bonus za ochotu udělat něco navíc
  • Stravenky v hodnotě 70kč
  • 25 dní dovolené
  • Možností dalšího jazykového i odborného vzdělávání
  • Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství
  • Možnost procestovat zajímavé země v rámci světa

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307