Seřizovač lisů a obráběcích strojů

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Liberecký,
Město: Turnov

Máte praktickou zkušenost se seřizováním různých výrobních strojů?

Umíte pracovat s technickou dokumentací?

A rozhodně jste technický typ nebo i domácí kutil?

Jsou-li Vaše odpovědi kladné, mohla by Vás tato pracovní nabídka zajímat.

Aktuálně hledám už zkušeného nebo budoucího seřizovače, který chce zhodnotit svůj technický potenciál u fajn zaměstnavatele.

POPIS POZICE

Seřizování, obsluha a údržba výrobních strojů

Kontrolování nástrojů, stroje a měřidel

Čtení a použití technických podkladů

Nastavení kontrolního systému

Kontrola produkce dle kontrolního plánu a i mimo předepsané časové hodnoty

Provádění předepsaných úkonů dle plánů údržby

Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

PROFIL KANDIDÁTA

– min. SOU technického směru

– praxe na pozici seřizovače výhodou

– znalost technické dokumentace

– technický typ

– kutilství jako koníček je výhodou pro Vás i pro tuto práci

NABÍZÍME

– stabilní zázemí a výhody mezinárodní společnosti

– náborový příspěvek

– bonusy/prémie

– závodní stravování

– příspěvek na penzijní pojištění

– vzdělávací kurzy

– nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka a chtěli byste se o ni ucházet?

Dejte mi o sobě vědět a zašlete mi Váš životopis.

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069