SKF Lubrication Systems CZ

Koordinátor vývozu

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Kraj: Karlovarský,
Město: Ostrov

Výrobní závod švédské společnosti SKF AB, největšího světového výrobce ložisek, těsnění, maziv a mazacích systémů, produktů mechatroniky, výrobků pro přenos výkonu a dodavatele široké škály technicko inženýrských služeb, působící na českém průmyslovém trhu od roku 1919, přijme do svého týmu pracovníka na pozici Koordinátora vývozu.

POPIS POZICE

· Správa zákaznických vývozních internetových portálů v Aj a v Nj

· Veškeré objednávky dopravy u spedic a kontrola faktur za dopravu

· Správa zákaznických obalů, zajištění dostatku obalů, jejich objednání

· Správa obalového konta Europalet, Gitterboxů, GSP rámů, KLT boxů vůči ostatním SKF závodům

· Zajištění dostatečného množství obalů pro Distribuční Centrum Ostrov

· Zajištění vývozu přeskladněných dílů a ostatních denních priorit

· Sledování požadavků na pravidelné distribuce zákazníkům, komunikace s mistry distribuce ohledně včasného zabalení

· Zastoupení zakázkového servisu

· Komunikativní úroveň AJ a NJ slovem i písmem

· Účast na logistických projektech a auditech

· Příprava, vystavení, archivace transportních dokumentů

· Kontaktní osoba pro celní deklaraci dovozů z 3 zemí/ elektronické hlášení

· Odpovědnost za správnost, úplnost zákaznických vývozů

· Vypořádání logistické reklamace – transportní

· Středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe obchodního nebo ekonomického směru

· Velmi dobrá znalost AJ a NJ slovem i písmem

· Schopnost samostatně pracovat, dotahovat věci do konce, flexibilita, týmový duch

· Znalosti SAP /MM velkou výhodou

· Dobrá znalost MS Office

· Znalost podmínek Incoterms

· Zkušenosti s dispozicí a exportem ve výrobní společnosti

· Zkušenosti s celní problematikou

· Komunikativní schopnosti

NABÍZÍME

·  zaměstnání ve stabilní společnosti

·  práci v příjemném prostředí

·  práci ve vstřícném kolektivu

KONTAKT

Jakub Klimeš
jakub.klimes@manpower.cz