Technik BOZP a ochrany ŽP

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Bezpečnost a ekologie,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín

Hledáme zkušeného technika BOZP, který zvládá agendu ochrany životního prostředí. Čeká Vás menší tým tří kolegů, zajímavé projekty a celá řada benefitů! Pokud máte zkušeností z obdobné pozice, hovoříte částečně anglicky, posílejte své CV na michaela.hyblova@manpower.cz

POPIS POZICE

  • koordinace oblasti ŽP (řízení systému, správa dokumentace, správa kontrol, odpady)
  • identifikace a hodnotí pracovní rizika na pracovišti ve spolupráci s vedoucími zaměstnanci
  • odborné poradenství v oblasti ŽP a BOZP, včetně školení a odpovídající dokumentace
  • šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání a zajištění příslušné agendy
  • spolupráce při procesu schvalování projektů strojů a zařízení, budov, staveb a technologických postupů
  • zpracování a aktualizace dokumentaci ŽP a BOZP včetně ověřování dodržování stanovených podmínek ŽP a BOZP

  • vzdělání v oblasti ochrany životního prostředí, bezpečnosti práce a procesů, požární ochrany
  • min. 2 roky praxi na obdobné pozici
  • odbornou způsobilost v prevenci rizik v oblasti BOZP
  • odbornou způsobilost v PO výhodou
  • zkušenosti s ochranou životního prostředí
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat

NABÍZÍME

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravné
  • příplatky na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274