Customer Service Advisor

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Služby, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Hledáme vhodného kandidáta, který má zkušenosti ze zákaznického servisu nebo logistiky.

Pokud takové zkušenosti máte a chcete je dále rozvíjet, máme pro Vás pozici Customer Service Advisor. Zde budete mít na starosti celý proces zajištění dodávek zboží k zákazníkům od A do Z.

POPIS POZICE

  • příjem objednávek od externích zákazníků
  • komunikace se zákazníky, ale i napříč celou společností
  • zajištění vyskladnění a včasné dodání zboží
  • práce v interním systému (např. správa objednávek, fakturace)
  • řešení reklamací, schopnost najít vhodné řešení

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • dobré komunikační schopnosti
  • velmi dobrá znalost MS Excell (reporty, kontingenční tabulky, práce s velkými objemy dat)
  • středně pokročilá znalost AJ
  • logické myšlení

NABÍZÍME

  • práce na HPP na dobu určitou s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • stravenky v hodnotě 100,- kč
  • možnost občasné práce z domova

KONTAKT

Jaroslava Pataši
jaroslava.patasi@manpower.cz
+420 734 684 277