Mistr montáže – elektro

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte zkušenosti s řízením výrobního týmu v elektro výrobě? Tak to by Vás mohlo zajímat místo ve stabilní, české společnosti, která se zabývá výrobou výrobních strojů!

POPIS POZICE

  • Řízení menšího týmu elektromontérů, kteří montují stroje a rozvaděčové skříně
  • Dohled nad dodržováním pracovní morálky a plnění zadaných úkolů
  • Pomoc s výrobou a servisem strojů a rozvaděčů
  • Kontrola dodržování bezpečnosti práce
  • Odpovědnost za kvalitu vyráběných strojů
  • Občasné cestování v rámcí montáží u zákazníků – většinou po ČR, výjimečně zahraničí

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání zaměřené na elektro
  • Zkušenosti s řízením výrobního elektro týmu
  • Platná vyhláška 50/78 sb.
  • ŘP sk.B
  • Základní úroveň AJ/NJ

NABÍZÍME

  • Mzda na základě zkušeností
  • Bonus za ochotu udělat něco navíc
  • Stravenky v hodnotě 70kč
  • 25 dní dovolené
  • Možností dalšího jazykového i odborného vzdělávání
  • Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství
  • Možnost procestovat zajímavé země v rámci světa

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307