Vedoucí kontroly kvality

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Jindřichův Hradec

Otevřena pozice pro Vedoucího kvality nejlépe se zkušenostmi z automobilového průmyslu nebo lisovny plastů.

POPIS POZICE

• Řízení oddělení kvality a týmu do 25 lidí

• Interní komunikace a spolupráce s ostatními odděleními výroby

• Efektivní plnění daných cílů a zajištění kvality výrobků

• Účast na poradách a jednáních

• Zajištění plnění zákonných, zákaznických a normativních požadavků

• Předešlá zkušenost v oblasti kvality strojírenské společnosti – v automotive výhodou

• Schopnost vést tým a nést odpovědnost

• Mírně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny

• Znalost MS Office

• Flexibilita, samostatnost

NABÍZÍME

• Zázemí silné společnosti s mezinárodní účastí

• Perspektivu dlouhodobého zaměstnání

• Odborné zaškolení

• Motivační mzdové ohodnocení dle zkušeností

• Osobní i profesní růst

• Příspěvek na stravování

• 5 týdnů dovolené

• Flexibilní pracovní dobu

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395