Technolog

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Ústecký,
Město: Klášterec nad Ohří
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

• Komplexní zajištění technologické způsobilosti svěřených výrob

• Zajištění přestavby výrobních linek

• Řízení a vedení přidělených projektů

• Vytváření pracovních postupů, plánů údržby a jejich zavádění do systému

• Zajištění procesu systému plánované údržby a preventivních kontrol strojů a zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

 • Technická VŠ nebo SŠ – elektro

• Německý nebo anglický jazyk – komunikační úroveň

• PC dovednosti (Windows, Office, SAP)

• Časová flexibilita – cestování

• Řidičský průkaz – skupina B, aktivní řidič

NABÍZÍME

 • Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů

• Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy

• Motivační plat (13. a 14. plat)

• 25 dní dovolené

• Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

KONTAKT

Michaela Poláková
Michaela.Polakova@manpower.cz
+420 725 807 275