Náborář/ka s praxí do suprového kolektivu

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Personalistika a HR,
Lokalita: Jihomoravský,

Firma, která se zaměřuje na pomoc ostatním společnostem s jejich nastartováním a prosazením se na trhu, nyní hledá do svého rozrůstajícího se týmu dalšího kolegu na pozici náboráře.

Pokud máte rádi každodenní kontakt s novými lidmi, jste komunikativní a systematický člověk a je pro Vás důležitý dobrý pracovní kolektiv, tak pak je to pracovní pozice jako dělaná pro Vás!

POPIS POZICE

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Organizace náborového procesu
  • Vedení pohovorů
  • Tvorba pracovních inzerátů
  • Školení zaměstnanců
  • Organizace teambuildingů
  • Každodenní HR výpomoc firemnímu týmu

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

  • Především zkušenosti s vedením náborových procesů
  • Komunikativnost – protože budete v každodenním kontaktu s lidmi
  • Schopnost vytvořit text, který zaujme a je bez gramatických chyb
  • Zvládání práce v Google prostředí (Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky, prezentace)
  • Příjemné a reprezentativní vystupování

NABÍZÍME

A jaká bude Vaše odměna?

  • Prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů
  • Možnost pracovního i osobního růstu
  • Firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí
  • Možnost účastnit se školení a dále se vzdělávat v oborech, které vás zajímají
  • Stravenky
  • Teambuildingy
  • karta ActivePass+
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět prostřednictvím tlačítka „odpovědět“ nebo přímo na e-mail: sara.nechutova@manpower.cz. Budu se těšit na Váš kontakt!

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz
+420 773 769 208