Technolog (lakování, plasty) – absolventy VŠ zaučíme

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Příbram

Přední výrobce plastových designových produktů nabízí jedinečnou příležitost pro Technologa do oddělení lakování.

POPIS POZICE

Na této pozici budete nastavovat procesní parametry průmyslového lakování, kompletně zavádět nové technologie a produkty do výroby a zlepšovat kvalitu. Čeká Vás technická podpora obchodnímu oddělení, tvorba a udržování aktuální dokumentace a komunikace v angličtině s dodavateli.

– VŠ vzdělání technicko-chemické (možnost i pro šikovné absolventy VŠ) nebo praxe na pozici technologa

– Výhodou zkušenosti v oblasti polymerie, povrchové chemie, lakování

– Schopnost komunikace v angličtině (min. B1)

– PC znalosti (MS Excel, Outlook)

– Technická zdatnost, zlepšování procesů, preciznost, ochota učit se nové věci

– ŘP sk. B, časová flexibilita

NABÍZÍME

– Stabilní a dynamickou pracovní pozici v zázemí špičkové mezinárodní společnosti

– Podílení se na zajímavých a kreativních projektech

– Motivační platové ohodnocení dle praxe s potenciálem dalšího růstu + osobní ohodnocení

– Průběžné firemní vzdělávání

– Příspěvek na stravné

– Příspěvek na životní pojištění

– Příspěvek na případnou relokaci / bydlení

– Další zaměstnanecké benefity

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395