Tool coordinator nových projektů na vstřikování plastů

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Automotive firma hledá posilu týmu na pozici specialisty na vstřikování plastů., který se bude zabývat fází nových projektů. Pokud vás baví moderní technologie, “plastařina” jako taková a hovoříte anglicky, pak neváhejte a pošlete mi Vaše CV v AJ skrze formulář. Čeká na Vás atrativní mzda, benefity a velmi příjemný kolektiv nových kolegů.

POPIS POZICE

  • Zavádí, nastavuje, optimalizuje procesy vstřikování plastů
  • Dohlíží na dodržování pravidel Design for Manufacturing
  • Nese zodpovědnost za nové i stávající projekty + příslušnou dokumentaci
  • Nese zodpovědnost za rozvoj linek, implementaci nových forem
  • Odhaluje kořenové příčiny nedostatků a závad (práce v program Mold-Flow)
  • Vytváří metodologii k řešení problémů a zefektivňování procesů
  • Analyzuje a sbírá data pro simulace procesů
  • Nese zodpovědnost za dodržování deadlinů
  • Spolupráce s dalšími odděleními

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání technického oboru
  • Zkušenost s plasty, zaváděním nových forem vstřikolisů
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Pokročilá znalost AJ (písemná i komunikativní)
  • Drive, tah na branku, efektivita při řešení problémů
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti

NABÍZÍME

  • Mzda + bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Flexi passy
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Moderní prostředí s technologií na špičkové úrovni
  • Příjemný kolektiv

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274