Elektrikář údržbář – Tachovsko

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Tachov

Pro stabilní, výrobní společnost na Tachovsku hledáme provozního elektrikáře, který se do stroje sáhnout rozhodně nebojí!

POPIS POZICE

  • Nástup rovnou do kmene společnosti
  • Zjišťování a odstraňování elektrických poruch na výrobních strojích
  • Seřizování elektronických součástí výrobních strojů
  • Zodpovědnost za provádění preventivní údržby
  • Zaznamenávání prací v podnikovém systému
  • Instalace nových strojů a vybavení
  • Práce ve směnném provozu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s údržbou vstřikolisů a výrobních robotů
  • Vyhláška 50, §6
  • Znalost pneumatiky a hydrauliky
  • Znalost čtení technické dokumentace

NABÍZÍME

  • Mzda 35.000 – 40.000Kč
  • 25 dnů dovolené
  • Kafeterie 12.000Kč/rok
  • Docházkový bonus
  • Stravenky v hodnově 100Kč
  • Možnost stravování v závodní kantýně
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Výroční bonusy
  • Jazykové kurzy angličtiny
  • Smlouva na dobu neurčitou

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307