Hlavní energetik a vedoucí elektroúdržby

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Středočeský, Královéhradecký,
Město: Hořice

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hlavní energetik a vedoucí elektroúdržby, který/rá se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující  firmy. Společnost se zabývá textilní výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hořice

POPIS POZICE

zajištění provozních potřeb (revize, údržba, opravy) všech vymezených technických zařízení

dohled nad spotřebou energií

plánování a dohled nad projekty instalací nových technologií

odborné vedení zaměstnanců

PROFIL KANDIDÁTA

zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti

vyhláška 50 §6, §8

zkušenosti s vedením pracovníků

proaktivní přístup a schopnost se samostatně rozhodovat

NABÍZÍME

finanční ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností

docházkový bonus 2.000 Kč

5 týdnů dovolené

zvýhodněné stravování v rámci závodu

odměny za pracovní jubilea

pracovní doba 6:00-14:00

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072