Elektroúdržbář se znalostí PLC

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Slaný

Jsi absolventem automatizace nebo zkušeným elektrotechnikem se zkušenostmi s PLC? Pokud ti nevadí pracovat na směny a chceš pracovat ve stabilní společnosti světové značky a starat se o výrobní stroje řízené PLC, tak určitě čti dál!

POPIS POZICE

  • Nástup rovnou do kmene společnosti
  • Údržba automatických i poloautomatických výrobních linek
  • Diagnostika závad a jejich následné ostraňování
  • Periodická údržba veškerých výrobních strojů
  • Práce ve třísměnném provozu

  • Vzdělání zaměřené na elektrotechniku a automatizaci nebo zkušenosti s těmito technologiemi
  • Zkušenosti s PLC jsou velkým plus
  • Platná 50/1978 min. §5
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME

  • Mzda 30.000 – 45.000Kč na základě zkušeností
  • 13.mzda
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištní
  • Další možnosti vzdělává
  • Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307