Operátor/ka výroby v oblasti Automotive

Typ úvazku: Plný úvazek, Brigáda,
Obor: Auto – moto, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký,
Město: Brandýs nad Labem, Liberec, Žatec, Trutnov

Hledáš možnost práce na hlavní pracovní poměr, nebo zkrácený úvazek? Pokud ano, zašli nám obratem svůj životopis a společně si představíme pracovní pozici.

V současné době poptáváme schopné pracovníky na výpomoc do výroby ve společnosti, která se zabývá podporou výrobního procesu a oblastí zlepšování kvality v automobilovém průmyslu.

POPIS POZICE

– Jedná se o práci od lehké manipulace s výrobními díly, přes jejich balení a značení, údržbu, až po výpomoc v logistice.

– Předchozí zkušenosti z výroby jsou vítány. Zručné nováčky velmi rádi zaškolíme na místě!

PROFIL KANDIDÁTA

– Pracovní nasazení a učenlivost

– Ochotu pracovat na směny

NABÍZÍME

– Zaměstnání formou HPP, či v případě zájmu DPČ

– Mzdu 130-150 Kč/h

– Lehkou práci ve výrobě

Pokud tě pracovní nabídka zaujala a máš zájem si přivydělat, zašli nám svůj životopis na email lenka.podrazilova@manpower.cz. Po obdržení se ti ozveme zpět. V případě dotazů nás můžeš kontaktovat na tel. čísle +420 226 254 961.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci! Přeji hezký den.

KONTAKT

Lenka Podrazilová
lenka.podrazilova@manpower.cz