Vedoucí skladu – Praha západ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Kněževes
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • Zajišťovat efektivní provoz centrálního skladu – řešení denní operativy (kontrola směn a docházek, spolupráce na plánování náboru…)
  • Dohled nad příjmem zboží a jeho expedicí (food i non-food)
  • Organizace a vedení týmu (10-15 lidí) – rozdělování práce
  • Plánování a koordinace skladových zásob
  • Zodpovědnost za inventury – 4x ročně
  • Nastavování a optimalizace logistických procesů, vyhodnocování práce
  • Spolupráce s managementem a dalšími odděleními firmy

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • Zkušenost s prací v menším/středním skladu a s vedením lidí
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Mít pevnou ruku a umět práci dobře rozdělit a za dobré výkony také pochválit
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost angličtiny vítána – při základní komunikaci skrz e-mail, při příjmu/výdeji zboží apod.

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Dlouhodobý pracovní poměr ve stabilní společnosti na trhu (se sídlem v Kněževsi u Prahy), která se věnuje nákupu a prodeji spotřebního zboží
  • Parkování přímo v areálu
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč/den (60 % hradí firma, 40 % vy)
  • Bonusy na základě vašich výsledků (např. po dokončené inventuře)
  • Zvýhodněné ceny na produkty
  • Mobilní telefon

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347