Válcíř kovů do Ostravy

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Hledáme válcíře kovů do Ostravy! Pro našeho klienta, společnost Liberty Ostrava a.s. hledáme pracovníky na pozici válcíř kovů (+ další pozice)

POPIS POZICE

Pro našeho klienta, společnost Liberty Ostrava a.s. hledáme pracovníky na pozici válcíř kovů.

– zkušenost z obdobné pozice výhodou (hledáme pozice válcíř, strojník lisovací stanice, svářeč svitků, zámečník)

– vazačský průkaz

– dobrý zdravotní stav

– ochota pracovat na směny

NABÍZÍME

Nabízíme:

– mzda 133-148 Kč/h

– příplatky, stravování

– možnost dlouhodobé spolupráce.

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím zašlete nám svůj životopis na uvedený email, rádi Vás poté kontaktujeme.

Jan Slaba

jan.slaba@manpower.cz

773 769 227

KONTAKT

Jan Slaba