Specialista logistiky a skladových zásob

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Administrativa, Doprava a logistika, Nákup a sourcing,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • Pravidelná kontrola skladových zásob (měsíčně), případné řešení nesrovnalostí
  • Komunikace s dodavateli a samostatné řešení reklamací
  • Správa dodavatelských ceníků a obchodních podmínek
  • Pravidelný reporting pro region ČR/SK
  • Aktualizace a zlepšování interních směrnic pro oddělení Supply Chain
  • Spolupráce s kolegy v přátelském šestičlenném týmu Supply Chain a dle potřeby zástup manažerky logistiky

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Aktivní práce se SAP (moduly MM a LE)
  • Pokročilá znalost MS Excel na úrovni vyhledávacích/podmiňovacích funkcí, kontingenčních tabulek apod.
  • Znalost angličtiny komunikativní úrovni – čekat vás bude denní komunikace – zejména písemně, ale i telefonicky se zahraničními dodavateli či kolegy

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Práci v příjemném pracovním týmu s možností dalšího rozvoje
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky 120 Kč/den (hradíte si pouze 25 Kč)
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas (13 000 Kč ročne s flexi pass)
  • Možnost Home Office dle domluvy
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy (např. po uplynutí výpovědní lhůty)

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347