Obsluha stroje v Nýřanech se mzdou 32.545 Kč/měsíc

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Nýřany

Nabízíme pracovat ve stabilní firmě, která je odborníkem v oboru papírových obalů.

POPIS POZICE

– obsluha stroje. ktreý vyrábí perforované role
– obsluha včetně nastavování parametrů, doplňování materiálu a kontroly správnosti výrobků
– údržba stroje

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti na obdobné pozici
– samostantost a zodpovědnost
– dobrá pracovní morálka
– ochota pracovat ve třísměnném provozu

NABÍZÍME

– mzda 32.545 Kč
– stravenka v hodnotě 105 kč
– příspěvek na dopravu
– práce na hlavní pracovní poměr

V případě zájmu odpovězte přímo v této inzerci prostřednictvím tlačítka odpovědět a přiložte svůj životopis !!! Na telefonické reakce nebude brán zřetel. !!!

KONTAKT

Tereza Kunešová
tereza.kunesova@manpower.cz
+420 607 059 604