Skladník s VZV na 2 směny – 34.500 Kč!!!!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Nýřany

Do nové skladové haly v Úhercíh-Nýřanech hledáme zkušeného řidiče VZV na dvousměnný provoz. Vlastní doprava podmínklou!!!

POPIS POZICE

  • práce s manipulační technikou VZV a retruckem
  • příjem a výdej zboží
  • zadávání dat do počítače
  • práce se skenerem

PROFIL KANDIDÁTA

  • vlastní doprava podmínkou
  • musíte být zkušeným řidičem VZV (pokud máte průkaz propadlý, obnovíme)
  • zkušenosti na retrucku výhodou

NABÍZÍME

  • Základní mzda 27.500Kč + 7.000 bonus
  • Stravenky v hodnotě 130Kč
  • 25 dnů dovolené
  • dvousměnný provoz

Pokud máte zájem o tuto pozici, odpovězte přiložením Vašeho životopisu prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT

!!! Na telefonické reakce nebude brán zřetel !!!

KONTAKT

Tereza Kunešová
tereza.kunesova@manpower.cz
+420 607 059 604