Elektronik/elektrikář – bez nočních (7,5 h)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Studénka

Vyhovuje Vám dvou směnný provoz – 7,5 hodinové směny, pouze ranní a odpolední?
Pro výrobní společnost ve Studénce hledáme kandidáty se zkušenostmi v elektro údržbě.
Budu se těšit na vaše reakce!

POPIS POZICE

  • Elektro opravy a údržba strojů a jejich příslušenství
  • Uvádět do provozu nové stroje a kontrolovat, zda pracují správně
  • Diagnostikování poruch elektronických přístrojů zařízení a jejich oprava
  • Průběžná preventivní elektroúdržba

  • Praxe v elektro oboru – na pozici elektrikář, elektroúdržbář, elektronik, elektromechanik, mechatronik apod.
  • Vyhláška 50 § 6 – i propadlá
  • Zkušenost s opravy CNC a jiných obráběcích strojů – velkou výhodou
  • Znalost PLC
  • Manuální zručnost
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Spolehlivost a samostatnost

NABÍZÍME

  • Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Docházkový bonus 800 Kč
  • Příspěvek na dopravu (nad 10 km 500 Kč; nad 20 km 1 000 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění (3 %)
  • Parkování v areálu firmy
  • Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce 5 000 Kč)
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka? Pak mi prosím zašlete Váš životopis.

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@manpower.cz
+420 734 524 726