Řidič VZV – operátor logistiky

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Karlovarský,
Město: Cheb

Výrobní závod Nexans Power Accesories Czech Republic, jehož hlavní náplní je výroba a prodej kabelových armatur, výroba a prodej kabelových souborů NN i VN a dalšího kabelového příslušenství hledá nové kolegy na pozici Řidič VZV – operátor logistiky do nové výrobní haly v Chebu!

POPIS POZICE

– Všechny úkony spojené s manipulací zboží, převážně pomocí VZV
– Příjem a výdej zboží
– Práce se scannerem
– Kontrola čistoty skladů – úklid na svém pracovišti

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenosti s řízením VZV podmínkou
– Platný průkaz VZV – PODMÍNKOU
– Zkušenost ve skladu či výrobě
– Spolehlivost, pečlivost

NABÍZÍME

– Zajímavá mzda – přesné informace při prvním kontaktu
– Prémie
– Stravenky
– 25 dnů dovolené
– Práce v klimatizovaném a čistém prostředí

KONTAKT

Lukáš Filipec
lukas.filipec@manpower.cz
+420 725 079 633